SUPLEMENTY DIETY

Nasz sklep to nie tylko ekstrakty konopne oraz produkty zawierające w składzie konopie, to także roślinne suplementy diety. Wśród dostępnych produktów znajdziesz między innymi dobrze Ci znane witaminy, naturalny kolagen, a także mniej popularne w masowej świadomości ekstrakty roślinne jak choćby połączony wyciąg z pieprzu i kurkumy.

Jednak nie samym kolagenem człowiek żyje! Sprowadzamy nasze naturalne suplementy z różnych stron świata. Jak choćby wyciąg z kociego pazura. Od razu uspokajamy – przy produkcji nie ucierpiał żaden kotek! Chodzi o zioło z Ameryki Południowej, które znane jest także jako „czepota puszysta”. Posiadamy na składzie także klasyczny składnik tradycyjnej medycyny indyjskiej, jakim jest ashwagandha, czyli tak zwany „indyjski żeń-szeń”. Dosłownie ashwagandha oznacza „zapach konia”, co związane jest między innymi z jej wyjątkowo charakterystycznym zapachem.

Pamiętaj!
Oferowane produkty nie zastąpią zbilansowanej diety oraz nie powinny być stosowane jako leki. Dawkowanie poszczególnych produktów oraz wybór preparatu powinny być w pierwszej kolejności skonsultowane z lekarzem.

Suplementy i ekstrakty roślinne, naturalna ashwaganda, kolagen - Poznań

Liczba produktów: 10.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Rejestracja

Posiadasz już konto u nas?
Bezpieczne logowanie albo Resetuj hasło