Słodycze z konopi

Aktywne filtry

Słodycze z konopi to świetna alternatywa dla niezdrowych ciastek i innych kalorycznych przekąsek. W naszym sklepie można znaleźć m.in. konopne lizaki, gumy do żucia, czekolady, a nawet krówki – każdy z tych produktów wyróżnia się ciekawym smakiem i przejrzystym składem. Niewielkie dropsy bądź gumy do żucia zawsze warto mieć w kieszeni – można sięgnąć po nie między posiłkami, przydadzą się też w pracy czy w podróży. Natomiast cukierki i lizaki mogą stanowić oryginalny dodatek do popołudniowej kawy albo herbaty z konopi. Nic też nie stoi na przeszkodzie, by od czasu do czasu pozwolić sobie na mleczną lub gorzką czekoladę konopną, która doskonale sprawdzi się także jako drobny upominek, np. zamiast klasycznej bombonierki.

Czy słodycze CBD są bezpieczne?

W składach wszystkich naszych produktów znajdują się wyłącznie dobrej jakości składniki, w pełni legalne i pozbawione jakichkolwiek właściwości psychoaktywnych. Ponadto niektóre z oferowanych przez nas produktów są odpowiednie dla osób unikających glutenu. Słodyczami z konopi można zastąpić tradycyjne słodkości, lecz trzeba pamiętać, że wyroby konopne także często zawierają cukier czy alergeny (mleko, orzechy).

W asortymencie posiadamy również napoje energetyczne o smaku konopi i dodatkowo wzbogacone o kofeinę. Tego typu produkty są źródłem węglowodanów, dlatego cieszą się popularnością zwłaszcza wśród osób prowadzących aktywny tryb życia. Jednak takich napojów – podobnie jak innych energetyków – nie powinny spożywać dzieci. Biorąc pod uwagę zawartość substancji konopnych dostępne w naszym sklepie słodycze są więc w pełni bezpieczne, lecz ze względu na obecność pozostałych składników (np. cukru, kofeiny) należy zachować umiar podczas włączania ich do diety.