Herbata z konopi

Aktywne filtry

Herbata z konopi jest sprzymierzeńcem osób zestresowanych, prowadzących intensywny tryb życia czy zmagających się z różnego rodzaju dolegliwościami np. natury dermatologicznej. Oferujemy wyłącznie wysokiej jakości produkty, w większości przypadków zbierane i selekcjonowane ręcznie, dzięki czemu wyróżniają się doskonałym aromatem. W sprzedaży mamy herbaty nie tylko z dodatkiem CBD, ale również CBG, czyli kannabigerolem – związkiem, który nie jest pozyskiwany z kwiatów konopi indyjskich, tylko siewnych. CBG  jest nazywane „komórkami macierzystymi” tych roślin i wykazuje równie imponujące właściwości jak CBD, a co więcej – kannabigerol wzmacnia działanie kannabidiolu.

 

Na co może pomóc herbatka konopna?

 

Herbaty zawierające kwiat konopi indyjskiej mogą być stosowane doraźnie, np. w razie wystąpienia dużego napięcia nerwowego, migrenowego bólu głowy, spadku odporności czy problemów z zasypianiem. Napar powinien pomóc się uspokoić i rozluźnić. Dodatkowo zarówno CBD, jak i CBG to związki sprzyjające łagodzeniu objawów związanych np. z niestrawnością, zatkanymi zatokami, bólami stawów. Herbatka konopna może pozytywnie wpłynąć również na stan skóry, zwłaszcza tej przesuszonej, a także z cellulitem oraz z widocznymi zmianami zapalnymi (pojawiającymi się np. wskutek trądziku czy egzemy).

 

Warto też wzbogacić klasyczną czarną lub owocową herbatę o syropy konopne, które także charakteryzują się wysoką zawartością CBD. Jeśli masz dodatkowe pytania związane z naszym asortymentem – zapraszamy do kontaktu. Chętnie doradzimy, który produkt będzie dla Ciebie najlepszy.