Syropy konopne

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.

Syropy konopne to idealne uzupełnienie zarówno herbaty, jak i wody – zimą możesz przygotować ciepły napar, natomiast latem warto przyrządzić oryginalną lemoniadę albo herbatę na zimno. Oferujemy syropy z konopi z wieloma dodatkami, dzięki czemu możesz wzbogacić napój o różne smaki. W chłodniejsze dni doskonale sprawdzi się duet konopi i imbiru, z kolei w upalne wakacyjne popołudnia orzeźwiająco zadziała woda z syropem z dziką różą. Należy pamiętać, by syropów konopnych nie dodawać do gorącego napoju – lepiej poczekać, aż herbata czy woda trochę przestygną.

Właściwości syropów z konopi

Konopie siewne słyną z właściwości prozdrowotnych, w tym zwłaszcza są znane m.in. z działania przeciwzapalnego i przeciwbólowego. Ekstrakty z tej rośliny mogą również pozytywnie wpłynąć na odporność i nastrój, przy jednoczesnym minimalnym ryzyku wystąpienia skutków niepożądanych. Producenci dodatkowo uzupełniają syropy np. o obfitującą w przeciwutleniacze aronię albo bogaty w witaminy i mikroelementy rokitnik. Niektóre produkty powinny więc być dla Ciebie wsparciem w przeziębieniu, inne natomiast mogą pomóc w niestrawności, pogorszeniu samopoczucia czy wyczerpaniu psychicznym.

Syropy konopne z dodatkami – syropy bio z konopi siewnej

Na stronie znajdziesz ofertę syropów z konopi siewnej. Oferujemy ekologiczne produkty z różnymi dodatkami, np. aronią czy imbirem. Więcej informacji w sklepie.