Higiena jamy ustnej

Aktywne filtry

Produkty konopne do higieny jamy ustnej

Produkty konopne do higieny jamy ustnej pomagają skutecznie zadbać o zdrowe dziąsła i zęby. Składniki roślinne pozyskiwane z konopi siewnej mogą być szczególnie przydatne u osób, które zmagają się z problemem nadwrażliwości i podrażnienia błon śluzowych. Olej konopny wykazuje właściwości przeciwzapalne oraz regenerujące, dzięki czemu powinien zmniejszyć zaczerwienienie i uczucie napięcia.

Regularne stosowanie konopnych past do zębów pozwoli również pozbyć się płytki nazębnej i cieszyć się świeżym oddechem. Ponadto producenci często wzbogacają składy past o różnego rodzaju ekstrakty roślinne, np. olejki z mięty czy szałwii, dzięki czemu działanie znieczulające, przeciwpróchnicze i przeciwbakteryjne jest dodatkowo wzmocnione.

Płyny z konopi do płukania ust

Oprócz past do zębów mamy w asortymencie płyny z konopi do płukania jamy ustnej. Tego typu produkty stanowią cenne uzupełnienie codziennej pielęgnacji, a z ich stosowania powinny być zadowolone także osoby noszące aparaty ortodontyczne lub protezy. Składniki zawarte w płynach działają ściągająco i łagodząco, mogą też posiadać delikatne właściwości przeciwbólowe. Pamiętaj, by przed użyciem zapoznać się z instrukcją umieszczoną na opakowaniu – niektóre płyny należy rozcieńczyć, inne natomiast powinny być nakładane patyczkiem higienicznym bezpośrednio na podrażnione miejsca.

Produkty konopne do higieny jamy ustnej – płyny i pasty z CBD

Oferujemy konopne pasty do zębów i płyny do płukania ust. Mamy w sprzedaży produkty do higieny jamy ustnej zarówno z CBD, jak i z ekstraktem z nasion konopi.