Długo wyczekiwany program lojalnościowy został dodany do naszego sklepu internetowego! Teraz każde Twoje kolejne zamówienie będzie jeszcze tańsze! Sprawdź jak to zrobić.

Dla naszych stałych i zalogowanych klientów wprowadzamy program lojalnościowy. Głównym jego założeniem jest nagradzanie stałych klientów zniżkami!

Jak to działa?

Za każde wydane 10zł w naszym sklepie otrzymasz 5% zwrotu w punktach lojalnościowych. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy, który obniży Twoje kolejne zamówienie! Punkty przyznawane są za zamówienia, które mają już status "Wysłane".

Instrukcja krok po kroku.

1. Musimy być zalogowani lub zarejestrować konto. Tylko wtedy otrzymamy punkty na swoje konto. Rejestracja/logowanie.

2. Wchodzimy w zakładkę "moje konto".

3. Na dole znajdziemy ikonę "moje punkty lojalnościowe". Klikamy.

4. Tutaj mamy wszystkie nasze zamówienia i status punków (oczekujące/przyznane). Oczekujące oznacza, że nie możemy jeszcze skorzystać z naszych punktów. W momencie wysłania paczki możemy przekształcić punkty.

5.  Zamówienie wysłane,  więc klikamy w napis: :Przekształć moje punkty w kod rabatowy o wartości..." jak na obrazku poniżej:

program lojalnościowy

Po potwierdzeniu prośby o przekształcenie mamy na dole tabelę z kodem, który możemy skopiować i wprowadzić podczas składania zamówienia. Kod pojawi się również w koszyku z możliwością jego użycia bezpośrednio na obecne zamówienie!

Miłych zakupów życzy cała ekipa konopiafarmacja.pl