Akcesoria z konopi

Aktywne filtry

Akcesoria konopne dostępne w naszym sklepie to idealne produkty dla palaczy suszu – mamy w asortymencie wszystko, czego potrzebują zarówno osoby początkujące, jak i doświadczone. Dodatkowo zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą każdego, kto szuka nietypowego prezentu. Pakiet składający się z suszu CBD i dedykowanych akcesoriów to świetny pomysł na upominek. Gwarantujemy tak szeroki wybór produktów, że skompletowanie ciekawego zestawu nie powinno być problemem. Ponadto w przypadku jakichkolwiek wątpliwości i pytań zawsze pozostajemy do dyspozycji.

Waporyzatory przenośne

Możesz u nas zamówić nie tylko lufki i bibułki, ale także przenośne waporyzatory, które pozwolą Ci w pełni wykorzystać właściwości suszu z legalnych konopi siewnych. Oferujemy urządzenia wysokiej jakości, wyposażone w szereg przydatnych funkcji. Niektóre modele posiadają np. duży wyświetlacz OLED, ustnik ze szkła żaroodpornego, możliwość łatwego ustawienia temperatury. Poza tym podczas wybierania waporyzatora warto sprawdzić, czy nadaje się nie tylko do suszu – dużą popularnością cieszą się modele umożliwiające waporyzację również koncentratów zawierających ekstrakty roślinne.

Na szczególną uwagę zasługują waporyzatory w wersji mini – tego typu urządzenie zmieści się nawet w kieszeni, dlatego zawsze możesz mieć je pod ręką. Dobrze jednak postawić na model, którego konstrukcja zapewnia wygodny dostęp do wszystkich elementów, dzięki czemu można je łatwo wyczyścić. Sporą zaletą jest także możliwość wymiany baterii.

Akcesoria konopne dla palaczy CBD: waporyzatory, lufki, bibułki

W ofercie mamy akcesoria dla palaczy suszu CBD. Znajdziesz u nas bogaty wybór m.in. waporyzatorów przenośnych i mini, a także szklanych lufek. Zapraszamy!