Jointy i pre-rollsy CBD

Aktywne filtry

Jointy konopne dostępne w naszym sklepie wypełnione są suszem pozyskiwanym z konopi siewnej, która zawiera śladowe ilości THC. W związku z tym wyroby wyprodukowane z tej odmiany konopi nie wykazują działania psychoaktywnego i można je zakupić bez recepty. Jointy konopne są legalne, ponieważ nie odurzają i nie uzależniają, a zamiast tego posiadają szereg cennych właściwości mogących pozytywnie wpływać na zdrowie.

Naszym klientom oferujemy produkty wyłącznie od sprawdzonych dostawców, stawiających na wysokiej jakości surowce pochodzące z ekologicznych upraw. W aromacie jointów konopnych dominują nuty ziemi, drewna, pieprzu, ale niektóre sprzedawane przez nas pre-rollsy wyróżniają się bardziej słodkimi i świeżymi akcentami. Aby ułatwić Ci wybór, informacje o aromacie zamieściliśmy przy każdym produkcie.

Jak działają jointy konopne?

Jeśli szukasz sposobu na zrelaksowanie się, a jednocześnie chcesz poprawić funkcjonowanie mózgu i wzmocnić koncentrację, działanie jointów konopnych powinno Cię pozytywnie zaskoczyć. Tego typu produkty świetnie sprawdzają się również w terapii rzucania papierosów. Palenie CBD może także pomóc w rozwiązaniu problemów z bezsennością. W asortymencie mamy różne rodzaje pre-rollsów, dzięki czemu łatwo znajdziesz artykuł dobrze dopasowany do Twoich oczekiwanych efektów. Np. odmiana Carmel Candy powinna zadziałać przeciwbólowo, z kolei Power Plant – rozluźniająco. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.