Lista produktów marki Cannaderm - producent

Cannaderm, czeski producent kosmetyków naturalnych, opiera swoje receptury na oleju z konopi i jest niewątpliwie liderem w swojej branży. Założona przez firmę CANNABIS Pharma-Derm, specjalizuje się w przetwarzaniu nasion konopi na półprodukty. Od 1996 roku, kiedy to założyciel firmy, Jan Janovský, stworzył dla swojej matki maść konopną, która szybko wygoiła pooperacyjną bliznę, od tamtej pory firma nieustannie rozwija swoją ofertę.

W 2001 roku Cannaderm wprowadziło na rynek swój pierwszy certyfikowany produkt - serum Cannadent na problemy z dząsłami, pleśniawkami i aftami. Od 2014 roku oficjalnym producentem i dystrybutorem Cannaderm jest czeska firma Simply You Pharmaceuticals.

Kosmetyki konopne Cannaderm

Kosmetyki Cannaderm, dedykowane przede wszystkim pielęgnacji skóry problematycznej, takiej jak łuszczyca, egzema, AZS, alergie czy trądzik, tworzone są według oryginalnej receptury. Spełniają one wszystkie normy zgodne z obowiązującymi w Czechach przepisami dotyczącymi produkcji certyfikowanych kosmetyków naturalnych.

Cannaderm producent

Do produkcji naturalnych kosmetyków producent Cannaderm wykorzystuje wyłącznie olej z nasion konopi odmiany Cannabis Sativa L (konopi przemysłowej), który zawiera śladowe ilości THC (mniej niż 0,2%).

Od 2011 roku Cannaderm posiada certyfikat CPK - certyfikowane kosmetyki naturalne lub CPK bio, co gwarantuje przyjazną dla środowiska produkcję oraz naturalne pochodzenie surowców wykorzystywanych do ich produkcji, w tym surowce pochodzące z upraw ekologicznych.

Olej pozyskiwany do produkcji naturalnych kosmetyków producenta Cannaderm jest wyłącznie pochodzenia roślinnego i tłoczony na zimno, aby zachować wszystkie najcenniejsze składniki. Dzięki temu olej konopny w kosmetykach Cannaderm jest naturalny i bezpieczny.

Czeskie kosmetyki Cannaderm nie zawierają syntetycznych substancji zapachowych, barwników, syntetycznych konserwantów, parabenów, pochodnych ropy naftowej (wazelina, parafina, oleje mineralne), surowców modyfikowanych genetycznie, chemicznych filtrów UV.

Gdzie kupić kosmetyki Cannaderm?

Kosmetyki Cannaderm można kupić w Poznaniu naszym sklepie stacjonarnym, Konopna Farmacja, mieszczącym się przy ul. F. Ratajczaka 33.Jeśli preferujesz zakupy online, oferujemy szeroki wybór kosmetyków dostępnych dla dorosłych, dzieci i niemowląt, wspierających walkę z różnymi problemami skórnymi, takimi jak:

 • atopowe zapalenie skóry (AZS),
 • łuszczyca,
 • egzema,
 • trądzik i skóra łojotokowa,
 • pielęgnacja włosów i skóry głowy z problemami łojotokowymi,
 • afty, pleśniawki, opryszczka,
 • grzybica,
 • pielęgnacja okolic intymnych,
 • bóle mięśniowe,
 • codzienne oczyszczanie skóry wrażliwej,
 • oczyszczanie i pielęgnacja skóry dziecka.

Aktywne filtry