Kolorowe skarpetki z motywem liści konopi

list In: blog On: comment Comment: 0 favorite Hit: 434
Kolorowe skarpetki z motywem liści konopi
Niezaprzeczalnym hitem ostatnich sezonów stały się kolorowe skarpetki, która nie przemija  i na dobre wpisały się w codzienny i odświętny wygląd. Ta niepozorna część garderoby w szybkim tempie robi karierę, stając się oryginalnym dopełnieniem miejskich looków. Tak zresztą dzieje się nie pierwszy raz bo, już w XVIII wieku haftowane wielobarwne, skarpety były elementem stroju francuskich arystokratów obowiązkowym. W latach 50. ubiegłego stulecia patrząc  bardziej współcześnie, barwne skarpety były noszone przez bikiniarzy i były sposobem na walkę z uniformizacją i szarą rzeczywistością.
 
Dziś kolorowe skarpetki nie są przejawem buntu i ubierają je wszyscy młodzi duchem, kreatywni i pełni pozytywnej energii ludzie. To uniwersalna propozycja zarówno dla nastolatki, kobiety, jak i starszej pani. Dodaje humoru i rozwesela, pokazuje, że w modą można się bawić, iść pod prąd i zawsze być sobą.
Nikt w kolorowych skarpetkach nie przejdzie niezauważony, dlatego skarpetki na przykład z modnym motywem konopi możesz dobierać nie tylko do stylizacji czy okazji, lecz także kierując się aktualnym nastrojem. Co więcej, dzięki skarpetkom  w liście konopi możesz zaakcentować światopogląd, poinformować świat o swoich pasjach czy wykazać się poczuciem humoru.

skarpety konopne

Sondaż przeprowadzony przez CBOS na zlecenie Wolnych Konopi jasno wskazuje, że większość Polaków popiera legalizację marihuany. Ponad 60 procent rodaków uważa, że kara więzienia za posiadanie konopi na własny użytek jest błędem.

 
 Jeśli szukasz czegoś, co wzbogaci twoją stylizację i będzie unikatowym dodatkiem to postaw na skarpety z motywem konopi ! To one ostatnio podbijają polski rynek i goszczą na stopach nie tylko u młodzieży ! Liście konopne to akcent, który świetnie ożywi niejedną stylizację, dlatego baw się modą wystarczy  mała chwila, by do codziennej stylizacji wprowadzić odrobinę pożądanego, designerskiego szaleństwa. W Konopnej Farmacji w Poznaniu znajdziesz kolekcję niezwykle stylowych i równie wygodnych skarpetek z motywem konopi w różnych rozmiarach.

Comments

No comment at this time!

Leave your comment

captchta image
Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Rejestracja

Posiadasz już konto u nas?
Bezpieczne logowanie albo Resetuj hasło