Rhodiola Rosea ekstrakt z Różeńca górskiego 90 tab.

Rhodiola Rosea ekstrakt z Różeńca górskiego 90 tab.

34,90 zł
Brutto

Ekstrakt z Różeńca górskiego (Rhodiola rosea) jest ogromnym adaptogenem, często nazywanym „złotym korzeniem” ze względu na swoje lecznicze i holistyczne właściwości. z uwagi na nadzwyczajny wpływ na sprawność psychiczną i fizyczną złotego korzenia ten „mały cud natury” nabiera coraz większego znaczenia również w naturopatii. Rhodiola rosea jest często porównywana z innym silnym adaptogenem- żeń-szeniem pod względem pozytywnego działania na organizm. 

Ekstrakt z różeńca górskiego działanie:

  • poprawia koncentrację,
  • zwiększają wydolność psychiczną i fizyczną (na przykład podczas uprawiania sportu) 
  • pomaga radzić sobie ze stresem 
  • łagodzi chroniczne zmęczenie.
  • działa immunomodulująco i w profilaktyce nowotworowej

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 3 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 3 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,50 zł .


Szybka dostawa

Nawet w 24h

Zniżki dla klientów

Zbieraj punkty za zakupy

100% legalne

Produkty w sklepie

Pomoc

Przy zakupach

Ekstrakt Rhodiola - koncentracja - kontrola stresu - tabletki

"Kiedy umysł jest aktywny i funkcjonuje w prawidłowy sposób, logiczne myślenie, kreatywność i pamięć działają na najwyższym poziomie".

Ekstrakt z korzenia różeńca górskiego to wyjątkowy suplement, którego właściwości pomogą osobom potrzebującym mentalnego wsparcia. Ludzie dotknięci silnym stresem, problemami w pracy i brakiem skupienia na co dzień poszukują silnych rozwiązań. Przeszukując fora o tematyce zdrowotnej znajdziesz wiele informacji na temat tej rośliny.

Większość osób, które korzystają z suplementu Rhodiola Rosea dzieli się swoją opinią na jego temat, a wśród najczęściej wymienianych właściwości pojawiają się informacje o tym, że :

  • pomaga w walce z depresją,
  • lękiem i stresem.
  • poprawia skupienie i pamięć.

Popraw energię fizyczną i psychiczną oraz zwiększ wytrzymałość. Właściwości Rhadioli to nie tylko anegdoty i opinie zadowolonych osób. Ekstrakt z tej rośliny został również wykorzystany w wielu badaniach naukowych. Jedno z takich badań (https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/27059687/ ) odnosi się do wpływu różeńca górskiego na osobę dotknięta chorobą Alzheimera.

Zespół naukowców odniósł się również do zagadnienia jakim jest informacja, że korzenie R. rosea mają szeroki zakres działań farmakologicznych, takich jak działanie przeciwutleniające, przeciwzapalne, przeciwnowotworowe, kardioprotekcyjne i neuroprotekcyjne, które wynikają z obecności różnych fitochemikaliów, takich jak fenole i flawonoidy.

Rhodiola rosea zawiera fenylopropanoidy, które, poprawiają funkcje poznawcze i działają uspokajająco dzięki czemu, znalazła się na liście potencjalnych preparatów do walki z chorobą Alzheimera i zanikami pamięci.

Jak wskazują badacze te i inne efekty rośliny takie jak zdolność do walki ze zmęczeniem, stresem i depresją, wszystkimi objawami choroby Alzheimera, mogą być korzystne dla pacjentów z chorobą Alzheimera. Pod warunkiem, że pacjenci i ich rodziny będą konsultować się z lekarzem przed wypróbowaniem jakichkolwiek alternatywnych metod leczenia ich choroby.

8 Przedmioty

Brak opinii

Szybka dostawa

Nawet w 24h

Zniżki dla klientów

Zbieraj punkty za zakupy

100% legalne

Produkty w sklepie

Pomoc

Przy zakupach

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Rejestracja

Posiadasz już konto u nas?
Bezpieczne logowanie albo Resetuj hasło