OMEGA 3 1.000 mg kwasy tłuszczowe DHA i EPA - Nawvigator

65,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie


redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 6 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 6 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 3,00 zł .


Szybka dostawa

Nawet w 24h

Zniżki dla klientów

Zbieraj punkty za zakupy

100% legalne

Produkty w sklepie

Pomoc

Przy zakupach


NAVIGATOR OMEGA 3 1.000 mg kwasy tłuszczowe DHA i EPA

OMEGA 3 1.000 mg - EPA 180 mg, DHA 120 mg z naturalną witaminą E -  120 kapsułek miękkich

Suplement diety

Najwyższej jakości suplement zawierający kwasy tłuszczowe OMEGA 3 w odpowiednio dużych dawkach od brytyjskiego producenta NAVIGATOR SUPPLEMENTS.

Składniki:
olej rybi zawierający kwasy tłuszczowe OMEGA 3 1.000 mg, witamina E naturalna 2 mg (d-alfa tokoferol), otoczka kapsułki: żelatyna wołowa, glicerol.

Składniki odżywcze w porcji dziennej (1 kapsułka):
OMEGA 3 1.000 mg (Kwas eikozapentaenowy EPA 180 mg, Kwas dokozaheksaenowy DHA 120 mg) nieokreślona *RWS, witamina E naturalna 2 mg (d-alfa tokoferol) 17 % *RWS.
*RWS - Referencyjna dzienna Wartość Spożycia dla osób dorosłych.

Alergeny - olej rybi.

Doskonałe źródło niezbędnych kwasów tłuszczowych.
Duża zawartość kwasów 180 DHA i 120 EPA.
Mnóstwo korzyści dla zdrowia i formy.

Naturalny koncentrat oleju rybiego wytwarzany jest zgodnie ze ścisłymi normami kontroli jakości. Nie zawiera potencjalnie szkodliwych poziomów zanieczyszczeń, takich jak PCB, dioksyny, rtęć i inne metale ciężkie.

Olej rybi OMEGA 3 w kapsułkach miękkich NAVIGATOR to aż 1000 mg najlepszych kwasów OMEGA 3 w każdej porcji. Zawiera dużo niezbędnych kwasów tłuszczowych: kwasu eikozapentaenowego (EPA - 180 mg na kapsułkę) i  kwasu dokozaheksaenowego (DHA - 120 mg na kapsułkę).

Kwasy OMEGA 3 to niezbędne kwasy tłuszczowe, które nie są wytwarzane przez organizm, więc muszą być zawarte w diecie. Jeśli nie jesz dużo ryb, w twojej diecie może być za mało kwasów OMEGA 3 - dlatego też zalecana jest suplementacja dobrej jakości oleju rybiego.

Przyjmowanie kwasów OMEGA 3 daje szereg korzyści dla zdrowia i formy - począwszy od zmniejszenia zapaleń w obrębie stawów do poprawy pracy mózgu.

Opakowanie zawiera 120 kapsułek: 120 porcji dziennych. Zalecana porcja do spożycia: 1 kapsułka dziennie razem z posiłkiem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Środki ostrożności: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Warunki przechowywania: Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Suplement diety nie zawiera soli magnezowych kwasów tłuszczowych, fosforanów, dwutlenku tytanu, nie zawiera syntetycznych substancji pomocniczych, nie zawiera konserwantów, nie zawiera aromatów i nie zawiera barwników, nie zawiera produktów GMO.


Kwasy tłuszczowe Omega 3 są niezbędne dla zachowania dobrego samopoczucia i stanu zdrowia. Dostarczają kwas eikozapentaenowy (EPA) i kwas dokozaheksaenowy (DHA). Omega 3 przyczyniają się do prawidłowej pracy serca, normalizują i regulują poziom cholesterolu, przyczyniają się do prawidłowej pracy mózgu i naczyń krwionośnych, wpływają na kondycję umysłową, zdolność uczenia się, zapamiętywania i koncentracji.

Działanie:
> stanowi główny budulec błon komórkowych;
> dostarcza do komórek organizmu tlen i substancje odżywcze;
> obniża poziom homocysteiny;
> redukuje trójglicerydy we krwi
> wspomaga organizm przy wysokim ciśnieniu tętniczym;
> pozytywny wpływ na cały układ sercowo-naczyniowy;
> działanie przeciwzapalne.


Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii:
Navigator Supplements Ltd
20-22 Wenlock Road
Hoxton, London N1 7GU

1 Przedmiot

Brak opinii

Szybka dostawa

Nawet w 24h

Zniżki dla klientów

Zbieraj punkty za zakupy

100% legalne

Produkty w sklepie

Pomoc

Przy zakupach

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Rejestracja

Posiadasz już konto u nas?
Bezpieczne logowanie albo Resetuj hasło