Bestsellery

na stronie
152,90 zł

Konopna  Farmacja poleca maść uniwersalną Carun , która zawiera maksymalne stężenie substancji występujących w konopi! Wykonana wyłącznie z BIO składników. Posiada niezwykle ważne połączenie oleju konopnego wraz z ekstraktem z rośliny konopi. Najlepsza konopna maść  na rynku !  Zdobywca wielu europejskich nagród !

75,90 zł

Luksusowy konopny krem do skóry z ekstraktem Cannabis Sativa, zawiera przeciwzapalne kannabinoidy.  konopny krem do skóry, wzbogacony został o ekstrakt z całej rośliny konopi i olejek jojoba. Nadaje się do pielęgnacji skóry zdrowej i problematycznej, pomaga przywrócić jej naturalną równowagę i zdrowy wygląd.

36,90 zł

     Odkryj prawdziwy witaminowy skarb !      100% NATURALNY BIO PRODUKT, wegański.

85,90 zł

Konopna Farmacja poleca Konopną maść dla dzieci doskonale łączy się ze skórą, szybko się wchłania, nie zatyka porów i pozwala oddychać skórze.Idealna dla niemowląt, dzieci i kobiet w ciąży. Nie zawiera barwników, substancji zapachowych, konserwantów, substancji chemicznych-PEG Nie testowana na zwierzętach, wykonana w całości z surowców roślinnych, wolna...

75,90 zł

Konopna Farmacja poleca konopną maść uniwersalną  Carun,  która zawiera maksymalne stężenie substancji występujących w konopi! Wykonana wyłącznie z BIO składników. Posiada niezwykle ważne połączenie oleju konopnego wraz z ekstraktem z rośliny konopi. Najlepsza maść konopna na rynku. Zdobywca wielu europejskich nagród !

295,00 zł

Liczne badania, zaawansowana ekstrakcja i precyzyjna analiza laboratoryjna, każdej partii  czyni Nasz ekstrakt konopny , jednym z najlepszych CBD świecie! Zastosowanie najnowszej technologi ekstrakcji nadkrytycznej CO2 dzięki temu olejek CBD jest najczystszym produktem tego typu na rynku,a jego skład i proporcje nadają mu unikalnych właściwości

Na zamówienie
Pokazuje 13 - 24 z 165 przedmiotów