Konopna Farmacja Poznań

Konopna Farmacja prowadzi sprzedaż stacjonarną, jak i internetową z produktami konopnymi. Proponujemy olejki CBD, kosmetyki konopne i maści konopne czeskiej marki Carun, nagrodzonej w renomowanym konkursie Konsumencki Lider Jakości.
Połączenie wiedzy ekspertów i siły drzemiącej w naturze sprawia, że oddajemy w ręce  klientów dopasowane do ich indywidualnych potrzeb produkty. Nasze dermokosmetyki , są idealne dla każdego - niezależnie od wieku, rodzaju skóry, czy potrzeb.
Marka Carun jest doskonale rozpoznawalna w kraju, oraz poza jego granicami. Za sprawą utrzymywania wysokiej jakości produktów oraz farmaceutycznym warunkom produkcji zgodnych z normą ISO 13485 nasze produkty cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów.
Produkty wyprodukowane są , wyłącznie naturalnych  składników  BIO, co zapewnia nam utrzymanie wysokiej jakości produktów, bez dodatków substancji chemicznych, oraz nawet śladowych ilości zanieczyszczeń. Każdy z produktów z naszej oferty jest w pełni bezpieczny dla kobiet w ciąży oraz dzieci, co jest już wystarczającą rekomendacją. Gwarantujemy naszym klientom doskonałe środki kosmetyczne, Ekstrakty z konopi CBD  które charakteryzują się świetnym działaniem. Zamów i przekonaj się jak wiele dobrego natura może zdziałać dla Twojego zdrowia i piękna. Dołącz do grona tysięcy zadowolonych klientów marki Carun .