KONOPNA FARMACJA POZNAŃ - REGULAMIN

Ogólne informacje

Właścicielem sklepu internetowego jest firma:

INTENSE Lidia Jasińska

ul. F. Ratajczaka 33

61-816 Poznań, Polska

NIP: 7661739616

REGON:301365444

 

Ceny produktów w sklepie zawierają podatek VAT (są cenami brutto).

Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon lub faktura VAT.

Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu w całości, bądź którejkolwiek z części w dowolnym czasie bez wcześniejszego uprzedzenia.

Wszystkie produkty sprzedawane w sklepie konopiafarmacja.pl zostały dopuszczone do obrotu na terytorium RP, posiadają oznaczenie producenta lub importera, wymagane znaki zgodności z odpowiednimi przepisami prawa oraz zostały nabyte od uprawnionych podmiotów zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Konopna Farmacja Poznań  - jest certyfikowanym partnerem marki Carun ®

 

Procedura składania i realizacji zamówień

Zamówienia przyjmowane są drogą elektroniczną na www.konopiafarmacja.pl poprzez koszyk sklepowy. System automatycznie generuje powiadomienie o złożonym zamówieniu, w którym należy dokonać potwierdzenia poprzez kliknięcie w odpowiedni link. Brak potwierdzenia w ciągu 48 godz. od momentu złożenia zamówienia spowoduje usunięcie go z naszego systemu.

Podstawowym warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie przez Zamawiającego formularza zamówienia, oraz jego potwierdzenie.

Zamówienia realizowane są w terminie od 2 do 7 dni roboczych

W przypadku braku towaru w magazynie Sklep informuje o tym Kupującego. Sklep określa termin dostawy lub proponuje, o ile to możliwe, produkt o porównywalnych właściwościach. Kupujący w takim przypadku może zrezygnować z zakupu, czekać na dostawę lub zaakceptować proponowany produkt. O swojej decyzji klient informuje pocztą elektroniczną. Brak decyzji jest równoznaczny z rezygnacją z zakupu.

 

Płatności

Akceptujemy płatności:

Przelew / przedpłata / na konto bankowe.

Płatność kartą  lub przelew – za pośrednictwem usługi PayU.

Zapłata za pobraniem (przy odbiorze)

 

Wpłaty prosimy kierować na konto:

PKO Bank Polski SA

Nr. Konta : 03 1020 4128 0000 1902 0130 1621

Nazwa odbiorcy : Konopna Farmacja ul. F. Ratajczaka 33 61-816 Poznań

Koszty przesyłki z dostarczeniem na terenie kraju POLSKA

Dla 1-3 produktów w przesyłce:

KURIER INPOST  Płatność - przedpłata: Przelew, płatność przez PayU  – 14,00 zł

KURIER INPOST -  Płatności - przy odbiorze: Za zaliczeniem (płatne przy odbiorze) – 16,00 zł

PACZKOMAT INPOST: Płatność - przedpłata: Przelew, płatność przez PayU – 9,90 zł

Poczta Polska - przedpłata: Przelew, płatność przez PayU – 10,00 zł

Poczta Polska - Płatności - przy odbiorze: Za zaliczeniem (płatne przy odbiorze). – 13,00 zł

Dostawa towaru następuje za pośrednictwem:

Firmy kurierskiej  INPOST lub Poczta Polska.

Reklamacje

Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z ustawą z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie kodeksu cywilnego.

W chwili odbioru Kupujący zobowiązany jest sprawdzić stan przesyłki. Należy zwrócić szczególną uwagę na wszelkie uszkodzenia opakowania, taśm zabezpieczających. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia Kupujący zobowiązany jest zgłosić ten fakt kurierowi i niezwłocznie powiadomić o tym firmę Konopną Farmację Poznań drogą e-mailową na adres konopiafarmacja@gmail.com

Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych towarów będą rozpatrywane tylko i wyłącznie po sporządzeniu protokołu szkodowego podpisanego przez odbiorcę i nadawcę przesyłki.

Reklamacje proszę składać drogą mailową na adres: intense@onet.eu

Zwrot przesyłki

Klient ma prawo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Produkt należy odesłać na nasz adres. Koszty przesyłki pokrywa klient. Nie przyjmujemy zwrotów za zaliczeniem pocztowy. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest dostarczenie produktu nieuszkodzonego, nieużywanego oraz w stanie niezmienionym wraz z paragonem sprzedaży lub fakturą VAT. Zwrot pieniędzy następuje przelewem lub przekazem pocztowym w terminie 14 dni.

Odstąpienie od umowy nie dotyczy sytuacji w których: - towar lub jego opakowanie zostało naruszone - w innych przypadkach wskazanych w art. 10 ust. 3 ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzona przez produkt niebezpieczny.

Postanowienia końcowe

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego.

Dokumentem potwierdzającym zawarcie umowy kupna-sprzedaży produktu jest paragon fiskalny lub faktura VAT w zależności od opcji wybranej przez Kupującego.

Użytkownik sklepu internetowego KonopnaFarmacjaOlsztyn.pl wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach promocji i marketingu działalności prowadzonej przez: Konopna Farmacja Poznań  w tym świadczonych usług oraz oferowanych produktów zgodnie z art. 23 ust.1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz. 883).

Znaki towarowe oraz nazwy firm zostały użyte tylko i wyłącznie w celach informacyjnych.

Konopna Farmacja Poznań zastrzega sobie prawo do zmiany cen na niektóre artykuły, jak również wycofania niektórych artykułów ze sprzedaży.

Informacje znajdujące się na stronach sklepu internetowych KonopnaFarmacjaOlsztyn.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Stanowią one zaproszenie do składania ofert przez klientów.

Klient składając zamówienie na stronie sklepu www.konopiafarmacja.pl, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.

Kupujący ma prawo do odstąpienia od umowy przez wysłanie zawiadomienia o anulowaniu zamówienia e-mailem na adres wskazany przez sprzedającego na serwerze w sekcji kontakt. Anulowanie jest skuteczne do momentu przekazania towaru przez sprzedającego do transportu – firmie kurierskiej.

Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

Sklep konopiafarmacja.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy umieszczonych w sklepie produktów były zgodne z rzeczywistością. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za błędne podanie parametrów i właściwości produktów, lub nagłą ich zmianę przez jego producenta. Niemniej, w każdym przypadku, gdy opisy prezentowane na stronach sklepu w dniu złożenia przez klienta nie pokrywałyby się z rzeczywistością, w ciągu 14 dni od daty zakupu ma on prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość. Odstąpienie powinno być dokonane poprzez powiadomienia Sprzedającego o odstąpieniu za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: intense@onet.eu

 

W razie wątpliwości i pytań prosimy o kontakt: e-mail: konopiafarmacja@gmail.com, tel. 730-713-007

Rejestracja

Posiadasz już konto u nas?
Bezpieczne logowanie albo Resetuj hasło