Liczba produktów: 6.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Lista produktów producenta GorVita

GorVita to polska marka kosmetyczno-farmaceutyczna zapewniająca produkty z naturalnym składem o najwyższej jakości. Firma GorVita ma dużą świadomość magicznej mocy ziół i wykorzystuję swoich suplementów diety, receptur i maści jako główny surowiec. Zioła od setek lat zapewniają ochronę i pomoc w różnych dolegliwościach- GorVita świadomie wykorzystuje potężną moc ziół tworząc kosmetyki, które są alternatywą dla niechcianych leków syntetycznych. Maści z ekstraktów roślinnych są przeznaczone do stosowania zewnętrznego, wspierają nasze ciało w dolegliwościach zewnętrznych skóry lub kontuzji wewnętrznych mięśni i stawów- Jak przykładowo naturalna maść z żywokostu z olejem CBD ( wypróbuj koniecznie ).

Najlepsza woda lecznicza w produktach GorVita

Charakterystyczną cechą przedsiębiorstwa jest współpraca z pobliskim uzdrowiskiem Rabka co zapewnia im bardzo ważny dodatkowy surowiec do swoich produktów: Wodę leczniczą. Dzięki niej produkty są delikatniejsze i lepiej się wchłaniają. Produkty marki GorVita przynoszą ulgę i relaks każdego dnia. Znajdziesz je również w naszym sklepie konopnym w Poznaniu .

Charakterystycznym składnikiem ich produktów jest woda lecznicza z pobliskiego uzdrowiska w Rabce, co zapewnia im idealną formułę produktów. Dzięki niej konsystencja jest delikatniejsza i lepiej się wchłanialna, a to skutkuje szybszą pomocą, ulgą i regeneracją. Produkty marki GorVita przynoszą ulgę od pierwszego użycia. Czujemy w nich zapach górskich łąk, szlaków i potoków.

Rejestracja

Posiadasz już konto u nas?
Bezpieczne logowanie albo Resetuj hasło