Żel antybakteryjny czy mydło, co wybrać?

list w: blog dnia: comment Komentarze: 0 favorite Wyświetlenia: 295

W reakcji na panującą obecnie w naszym kraju epidemię choroby COVID-19 wywoływaną zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 (koronawirus)  zgodnie z zaleceniami WHO jedną z najskuteczniejszych metod ochrony przed zakażeniem się SARS-Cov-2 jest zachowanie środków ostrożności poprzez częste mycie rąk mydłem.

Środkiem zapobiegawczym jest również stosowanie żeli antybakteryjnych, który w tym trudnym dla nas wszystkich okresie, pomoże zachowywać podstawy higieny i dbać o swoje bezpieczeństwo. Jest to idealny środek dezynfekujący i bakteriobójczy w momencie, kiedy nie mamy dostępu do wody i mydła.
Skuteczność żelu antybakteryjnego zależy w głównej mierze od zwartości alkoholu. Szukając odpowiedni żel antybakteryjny należy zwrócić szczególną uwagę, aby poziom alkoholu wynosił minimum 60 %.

Żele antybakteryjne o niższym stężeniu procentowym, nie zapewnią dostatecznej ochrony przed wirusami. żel antybakteryjny zawierający odpowiednią ilość alkoholu ma działanie antywirusowe i wysoko antybakteryjne. Alkohol, odpowiedzialny za dezynfekcję oraz antyseptyczne oddziaływanie na bakterie, patogeny i grzyby.


Niewielka ilość żelu antybakteryjnego naniesiona na dłonie, po dokładnym rozprowadzeniu usuwa wszelkie zagrażające zdrowiu człowieka wirusy.
Polecany żel antybakteryjny Clean & Care  ze wzgledu na fakt, że ten żel charakteryzuje się szybkim działaniem oraz dobrą tolerancją skóry.

Żel antybakteryjny Clean & Care   nie wysusza naskórka, jest przyjemny w zapachu i idealnie rozprowadza się na powierzchni dłoni. W składzie żel antybakteryjny posiada także glicerynę, penthanol , które nawilżają i odpowiednio pielęgnują skórę. Cechą żelu jest  jego wydajność, szybkie wchłanianie oraz to, że nie pozostawia lepkiej warstwy na dłoniach.

Żel dezynfekujący sprawdzi się kiedy nie mamy dostępu do wody z mydłem, dlatego dobrze jest by mieć go pod ręką.

zel antybakteryjny

Środki dezynfekujące w obecnym czasie powinny być dostępne dla każdym punkcie handlowym, usługowym oraz placówkach publicznych. Powinien stanowić formę ochrony przed zagrożeniem koronawirusem. Dlatego zalecane jest wyposażenie swoich firm i placówek w odpowiedni preparat dezynfekujący, który uchroni nasze zdrowie i życie przed niebezpieczeństwem zakażenia wirusem SARS-Cov-2

                                                                Produkt dostępny----------------> TUTAJ

Komentarze

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Rejestracja

Posiadasz już konto u nas?
Bezpieczne logowanie albo Resetuj hasło