Żel antybakteryjny czy mydło, co wybrać?

list In: blog On: comment Comment: 0 favorite Hit: 1052

W reakcji na panującą obecnie w naszym kraju epidemię choroby COVID-19 wywoływaną zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 (koronawirus)  zgodnie z zaleceniami WHO jedną z najskuteczniejszych metod ochrony przed zakażeniem się SARS-Cov-2 jest zachowanie środków ostrożności poprzez częste mycie rąk mydłem.

Środkiem zapobiegawczym jest również stosowanie żeli antybakteryjnych, który w tym trudnym dla nas wszystkich okresie, pomoże zachowywać podstawy higieny i dbać o swoje bezpieczeństwo. Jest to idealny środek dezynfekujący i bakteriobójczy w momencie, kiedy nie mamy dostępu do wody i mydła.
Skuteczność żelu antybakteryjnego zależy w głównej mierze od zwartości alkoholu. Szukając odpowiedni żel antybakteryjny należy zwrócić szczególną uwagę, aby poziom alkoholu wynosił minimum 60 %.

Żele antybakteryjne o niższym stężeniu procentowym, nie zapewnią dostatecznej ochrony przed wirusami. żel antybakteryjny zawierający odpowiednią ilość alkoholu ma działanie antywirusowe i wysoko antybakteryjne. Alkohol, odpowiedzialny za dezynfekcję oraz antyseptyczne oddziaływanie na bakterie, patogeny i grzyby.


Niewielka ilość żelu antybakteryjnego naniesiona na dłonie, po dokładnym rozprowadzeniu usuwa wszelkie zagrażające zdrowiu człowieka wirusy.
Polecany żel antybakteryjny Clean & Care  ze wzgledu na fakt, że ten żel charakteryzuje się szybkim działaniem oraz dobrą tolerancją skóry.

Żel antybakteryjny Clean & Care   nie wysusza naskórka, jest przyjemny w zapachu i idealnie rozprowadza się na powierzchni dłoni. W składzie żel antybakteryjny posiada także glicerynę, penthanol , które nawilżają i odpowiednio pielęgnują skórę. Cechą żelu jest  jego wydajność, szybkie wchłanianie oraz to, że nie pozostawia lepkiej warstwy na dłoniach.

Żel dezynfekujący sprawdzi się kiedy nie mamy dostępu do wody z mydłem, dlatego dobrze jest by mieć go pod ręką.

zel antybakteryjny

Środki dezynfekujące w obecnym czasie powinny być dostępne dla każdym punkcie handlowym, usługowym oraz placówkach publicznych. Powinien stanowić formę ochrony przed zagrożeniem koronawirusem. Dlatego zalecane jest wyposażenie swoich firm i placówek w odpowiedni preparat dezynfekujący, który uchroni nasze zdrowie i życie przed niebezpieczeństwem zakażenia wirusem SARS-Cov-2

                                                                Produkt dostępny----------------> TUTAJ

Comments

No comment at this time!

Leave your comment

captchta image
Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Rejestracja

Posiadasz już konto u nas?
Bezpieczne logowanie albo Resetuj hasło