Maść konopna rozgrzewająca - pomoc przy przeziębieniu i grypie

list w: blog dnia: comment Komentarze: 0 favorite Wyświetlenia: 363

     Maścią rozgrzewającą można łagodzić różne dolegliwości i to nie tylko sprawdzony babciny sposób samoleczenia, ale metoda uznawana przez współczesną medycynę. Maści konopne rozgrzewające działają przeciwbólowo i przeciwzapalnie, oraz zapobiega obrzękom. Doskonale sprawdza się na bóle mięśni i stawów, ból pochodzenia reumatycznego , ale też przy infekcjach górnych dróg oddechowych.

Jednym z najważniejszych zastosowań maści rozgrzewających jest pomoc przy schorzeniach górnych dróg oddechowych, którym towarzyszą główne objawy grypy. Maści z tej kategorii świetnie sprawdzają się przy różnych bólach (jak choćby ucha czy stawów) i powodują, że dolegliwości bardzo szybko ustępują. Organizm zwiększa swoją temperaturę, a rany goją się w bardzo szybkim tempie. Bez wątpienia, jest to znakomita alternatywa dla wszystkich antybiotyków, które zawierają dużo szkodliwych substancji chemicznych i mają wiele skutków ubocznych.

maść rozgrzewajaca

W składzie maści znajdziemy olej z nasion konopi siewnej, który zawiera egzogenne kwasy tłuszczowe, witaminy, substancje mineralne oraz kwas kannabidiolowy ( CBD ), który wykazuje działanie przeciwbólowe,przeciwzapalnie i bakteriobójcze. 

Dzieje się tak, ponieważ substancje czynne zawarte w preparacie drażnią zakończenia nerwowe znajdujące się na powierzchni skóry. Naczynia krwionośne rozszerzają się, co uwidacznia się w miejscu aplikacji.

Zauważalne jest wtedy zaczerwienienie i lekkie pieczenie. Dzięki temu zmniejsza się stan zapalny oraz dolegliwości bólowe. Jest to doskonała maść przeciwbólowa.

Maść ma działanie rozgrzewające, łagodzi różnego pochodzenia dyskomfort, skutecznie relaksuję nasze ciało, łączy w sobie bioaktywne działanie oleju konopnego.
Preparat szybko wchłania się, w naszą skórę przenikając w jej głębsze warstwy.

Maść konopna rozgrzewająca idealna jest do:

  • - rozgrzania stóp przy efekcie tzw. „zimnych stóp”
  • - rozgrzania okolic klatki piersiowej i pleców
  • - rozgrzania układów stawowo-mięśniowych przed i po intensywnym wysiłku
  • - przy dysfunkcjach stawowo- mięśniowych

W ofercie maści konopnych w naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór naturalnych maści rozgrzewających

www.konopiafarmacja.pl

maść konopna rozgrzewająca pharmazis

Komentarze

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Rejestracja

Posiadasz już konto u nas?
Bezpieczne logowanie albo Resetuj hasło