Maść konopna rozgrzewająca

utworzone przez | lip 1, 2023 | Bez kategorii | 0 komentarzy

     Maścią rozgrzewającą można łagodzić różne dolegliwości i to nie tylko sprawdzony babciny sposób samoleczenia, ale metoda uznawana przez współczesną medycynę. Maści konopne rozgrzewające działają przeciwbólowo i przeciwzapalnie, oraz zapobiega obrzękom. Doskonale sprawdza się na bóle mięśni i stawów, ból pochodzenia reumatycznego , ale też przy infekcjach górnych dróg oddechowych.

Jednym z najważniejszych zastosowań maści rozgrzewających jest pomoc przy schorzeniach górnych dróg oddechowych, którym towarzyszą główne objawy grypy. Maści z tej kategorii świetnie sprawdzają się przy różnych bólach (jak choćby ucha czy stawów) i powodują, że dolegliwości bardzo szybko ustępują. Organizm zwiększa swoją temperaturę, a rany goją się w bardzo szybkim tempie. Bez wątpienia, jest to znakomita alternatywa dla wszystkich antybiotyków, które zawierają dużo szkodliwych substancji chemicznych i mają wiele skutków ubocznych.

maść rozgrzewajaca

W składzie maści znajdziemy olej z nasion konopi siewnej, który zawiera egzogenne kwasy tłuszczowe, witaminy, substancje mineralne oraz kwas kannabidiolowy ( CBD ), który wykazuje działanie przeciwbólowe,przeciwzapalnie i bakteriobójcze. 

Dzieje się tak, ponieważ substancje czynne zawarte w preparacie drażnią zakończenia nerwowe znajdujące się na powierzchni skóry. Naczynia krwionośne rozszerzają się, co uwidacznia się w miejscu aplikacji.

Zauważalne jest wtedy zaczerwienienie i lekkie pieczenie. Dzięki temu zmniejsza się stan zapalny oraz dolegliwości bólowe. Jest to doskonała maść przeciwbólowa.

Maść ma działanie rozgrzewające, łagodzi różnego pochodzenia dyskomfort, skutecznie relaksuję nasze ciało, łączy w sobie bioaktywne działanie oleju konopnego.
Preparat szybko wchłania się, w naszą skórę przenikając w jej głębsze warstwy.

Maść konopna rozgrzewająca idealna jest do:

  • – rozgrzania stóp przy efekcie tzw. „zimnych stóp”
  • – rozgrzania okolic klatki piersiowej i pleców
  • – rozgrzania układów stawowo-mięśniowych przed i po intensywnym wysiłku
  • – przy dysfunkcjach stawowo- mięśniowych

W ofercie maści konopnych w naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór naturalnych maści rozgrzewających

www.konopiafarmacja.pl

maść konopna rozgrzewająca pharmazis

 

Podobne wpisy

Dbanie o zdrowie. Proste triki

Każdy z nas chce być zdrowy, przy minimalnym wysiłku, jednak nasz tryb życia na to nie pozwala. Ciągły stres, pośpiech, złe odżywianie, brak ruchu...