Maść konopna na łuszczycę – Czym leczyć choroby skóry ?

Konopna Farmacja 22 mar, 2019 blog 0 Trafienie: 2349

Aby skuteczne leczyć łuszczycę wymaga się nie tylko przyjmowania leków na receptę, ale i innych środków, zależnie od rodzaju łuszczycy i lokalizacji zmian. Łuszczyca skóry głowy, dłoni, paznokci, zlokalizowana na karku, łokciach czy kolanach może wymagać użycia preparatów miejscowych. W leczeniu stosować można maści, oraz szampony (dostępne bez recepty). Ważna jest właściwa pielęgnacja skóry i odpowiednia dieta.


Polecamy czeską maść konopną  Cannabis jest to produkt z zaawansowaną formułą wykorzystującą aktywne składniki pochodzenia roślinnego, tj. olej konopny, mentol czy kamfora , które wnikają głęboko w komórki skóry, eliminując grudki pokryte suchymi łuskami i redukując nieestetyczne przebarwienia. Specjalnie wyselekcjonowane i dobrane w idealnych proporcjach składniki roślinne, o bardzo wysokim stężeniu wykazują bardzo dużą skuteczność w stymulowaniu naturalnej regeneracji naskórka nie powodując skutków ubocznych.
Aktywne składniki maści przywracają zdolność skóry do ochrony organizmu przed czynnikami szkodliwymi, łagodząc świąd w przebiegu łuszczycy oraz egzemy.

Skład Maści  konopnej  Cannabis

olej konopny który znajduje zastosowanie w łagodzeniu dermatoz, objawów atopowego zapalenia skóry, pokrzywki, alergii, stanów zapalnych skóry, a także w egzemie i łuszczycy. olej konopny Pozwala też utrzymać odpowiednie nawilżenie skóry, łagodzi świąd, hamuje rozwój stanu zapalnego, wykazuje właściwości regenerujące, antybakteryjne i antyoksydacyjne. Ponadto redukuje podrażnienia i nadmierne napięcie skóry.

KONOPPP.jpg

mentol – drugi ważny składnik maści jest szczególnie wskazany osobom borykającym się z cukrzycą, gdyż ich organizmy są nad wyraz bardzo podatne na patologiczny rozwój grzyba, oraz posiadaczom wszelkich odmian łupieżu, łuszczki czy łuszczycy, a także atopowego zapalenia skóry! Jeśli, zmagasz się z problemem suchych, pękających stóp, bądź co gorsza – cierpisz na nawracające zapalenia bakteryjne lub grzybicze, nie wahaj się skorzystać z pomocy, którą niesie ze sobą mięta pieprzowa! Mentol oddziałując na zakończenia nerwów czuciowych, łagodzi świąd, znosi ból i pieczenie, a tym samym zapobiega rozprzestrzenianiu drobnoustrojów! Jeśli, jesteś cukrzykiem, wiedz, że mentol działa antyseptycznie, a więc zabezpieczy Twoją skórę, przed niechcianymi patogenami i niewykluczone, że uratuje stopę przed najgorszymi cukrzycowymi powikłaniami.


Kamfora znajduje także zastosowanie w przemyśle kosmetycznym. Jej właściwości przeciwbakteryjne i przeciwzapalne sprawiają, że jest ona skuteczną bronią do walki z trądzikiem . Kamfora zapobiega przebarwieniom skóry, jej obrzękom i rozwojowi stanów zapalnych. Te właściwości kamfory sprawiają, że może być ona także skutecznie wykorzystywana do zwalczania opryszczki.


Łuszczyca to przewlekła i nawracająca choroba skóry, dlatego bardzo ważna jest profilaktyka i codzienna pielęgnacja. Warto wyeliminować czynniki, które mogą zaostrzyć objawy łuszczycy: zmniejszyć spożycie alkoholu, nie narażać organizmu na stres, unikać chorób infekcyjnych oraz nie stosować leków nasilających schorzenie. Dieta przy łuszczycy powinna być lekkostrawna, bogata w warzywa i owoce.

masć-konopna

                        

                   Maść konopną Cannabis  znajdziesz ——-> TUTAJ 

.

Komentarze

Zostaw komentarz