Konopna maść chłodząca dla aktywnych – Stop zmęczonym mięśniom !

Konopna Farmacja 17 paź, 2019 blog 0 Trafienie: 235

Często myślimy, że na bóle mięśniowo-stawowe cierpią tylko i wyłącznie osoby starsze. Nie jest to jednak regułą. Choroby zwyrodnieniowe, bardzo często dotykają również sportowców. Borykają się oni z bólem, często z stanem zapalnym.Po specjalne maści dla aktywnych sięga co trzeci sportowiec w trakcie treningu. Gdy dochodzi do kontuzji, robi to już niemalże każdy.

Kostki lodu przyłożone do obolałego miejsca to dosyć częsty widok po kontuzji. I nic dziwnego, bo zimno łagodzi ból. Tym bardziej jeśli mówimy o bólu, który jest związany z różnego rodzaju urazami, na skutek których powstaje obrzęk i następuje podwyższenie ciepłoty ciała. Zimne okłady zazwyczaj stosuje się do momentu ustąpienia stanu zapalnego.

Później dobrze jest wspierać się maściami o właściwościach chłodzących. I w takiej sytuacji ulgę może przynieść maść kojącą firmy Pharmazis dla osób aktywnie uprawiających sport.


W składzie maści znajdziemy olej z nasion konopi siewnej, który zawiera egzogenne kwasy tłuszczowe, witaminy, substancje mineralne oraz kwas kannabidiolowy ( CBD ), który wykazuje działanie przeciwbólowe,przeciwzapalnie i bakteriobójcze. Maść konopna Pharmazis przeznaczona jest do masażu bolących miejsc. Łagodzi bóle stawów i ścięgien, uwalnia napięcie z mięśni oraz łagodzi stany zapalne i obrzęki.

Łatwo się rozprowadza i dobrze wchłania . Oprócz tego maść ta zawiera chłodzący i antyseptyczny mentol. Głównie dzięki temu ostatniemu składnikowi możliwe jest orzeźwiające uczucie chłodu, które utrzymuje się przez dłuższy czas, przynosząc ulgę w bólu.

W ofercie maści konopnych Pharmazis znajdziesz szeroki wybór naturalnych maści rozgrzewających, chłodzących

    SPRAWDŹ

Zdjęcie Konopna maść chłodząca dla aktywnych - Stop zmęczonym mięśniom ! #1

https://konopiafarmacja.pl/32-pharmazis

Komentarze

Zostaw komentarz