Kolagen - eliksir młodości

Konopna Farmacja 25 maj, 2019 blog 0 Trafienie: 619

Kolagen stanowi do 30% wszystkich białek ( w organizmie i jest niezbędnym składnikiem naszych tkanek wiążących, które stanowią do 80%.  Brak kolagenu powoduje starzenie się, pogorszenie włosów, paznokci i skóry, a także problemy ze stawami. I nie tylko to. 

Trzydzieści lat  uważa się za wiek krytyczny, kiedy kolagen zaczyna zanikać w naszym organizmie. Zmniejszenie naturalnego występowania kolagenu jest nieodwracalne i związane z procesami starzenia się organizmu ludzkiego. Ale jeśli chcemy spowolnić starzenie się, mamy szansę

Kolagen może być dostarczany do organizmu w odpowiedniej diecie lub w suplementach diety. Nie każdy jednak kolagen jest dobrze przyswajalny przez nas organizm, więc wybór naprawdę ma znaczenie.

kolagen__n.jpg

Dostarcz organizmowi kolagen  -  wynagrodzi Ci  to Twoje ciało odmłodzeniem ! 

Wewnętrzne stosowanie kolagenu ma korzystny wpływ na redukcję zmarszczek i ogólną poprawę stanu skóry. Dzięki kolagenowi skóra jest lepiej nawilżona, nie wysycha, powraca do swojej elastyczności, redukuje głębokie zmarszczki.Kolagen może spowolnić proces starzenia i zachować młodzieńczy wygląd nawet w zaawansowanym wieku. Możesz walczyć z kolagenem nawet przy takich problemach  jak blizny, cellulit, rozstępy lub plamy pigmentowe. Suplementacja kolagenu może wyraźnie zmniejszyć te problemy.

Paznokcie, które nie pękają

Słabe, kruche lub nie rosnące paznokcie wskazują, że coś jest nie tak z naszym ciałem. Zazwyczaj czegoś mu brakuje. A „coś” to kolagen. Dzięki kolagenowi paznokcie można wzmocnić  do tego stopnia, że ​​nie będziesz  potrzebować  już sztucznych paznokci i różnych lakierów wspierających  paznokcie, które często działają raczej przeciwnie. Zwiększając spożycie kolagenu, możemy ogólnie wspierać wzrost, jakość, jędrność i elastyczność paznokci.

Czy twoje włosy osłabiły się ? Prawdopodobnie brakuje kolagenu

Słabe, kruche, postrzępione i opadające włosy są wynikiem zanikającego kolagenu . Dlatego coraz gorzej z wiekiem. Chociaż istnieją produkty do włosów z kolagenem, które są nakładane na włosy, wewnętrznie, jednak  doustnie podawany kolagen, może  dawać takie same, jeśli nie wyższe, efekty na włosy.

Zdrowe stawy muszą być nie tylko młode

Jedną z typowych chorób związanych z wiekiem są problemy ze stawami. Rozwiązaniem tego, jak uniknąć tych problemów, ale także ich powstrzymaniem, jest wystarczające spożycie kolagenu. Kości, więzadła, chrząstki i ścięgna wykonane są z kolagenu. Z jego utratą doświadczamy bólu stawów, który następnie się zużywa, a nasz układ mięśniowo-szkieletowy przestaje działać tak, jak powinien. To na stawach wielu ludzi szybko uświadamia sobie utratę kolagenu z wiekiem.

Wiosenne leczenie kolagenem

Wiosną pragniemy wyglądać lepiej. Chcemy  zrobić coś z brzydką skórą, włosami, chcemy zacząć robić więcej dla lepszego wyglądu i naszego zdrowia. Szybki krok w kierunku lepszego wyglądu to kuracja kolagenowa. Dokładniej, zacznij używać dobrze przyswajalny  kolagen. Dzięki temu poprawi wygląd skóry, włosów i paznokci. Jednocześnie karmisz swoje stawy ! 

Nie zapomnij co jeszcze?

  • Pamiętaj, że witamina C przyczynia się do prawidłowego tworzenia kolagenu.
  • Naturalne źródła kolagenu to jaja, ryby, owoce morza .
  • Kolagen można uzupełnić odpowiednim suplementem diety o dobrze przyswajalnej formie kolagenu. Taki jest  Kolagen 10000 mg jest suplement diety w płynie zawierającym w swoim składzie kolagen typu 1 i 3, kwas hialuronowy oraz kompleks witamin i minerałów.   Jest to bioaktywny kolagen w dobrze przyswajalnej formie. Jednocześnie ten suplement diety zawiera kwas hialuronowy, który jest kolejną ważną substancją oprócz kolagenu, która jest korzystna dla kondycji naszej skóry i tkanki łącznej. Kolagen i kwas hialuronowy tworzą świetny duet do odmładzania skóry, włosów, paznokci i stawów.

znajdziesz tutaj :https://konopiafarmacja.pl/suplementy-diety/147-kolagen-10000-mg-w-plynie-500-ml.html

.

Komentarze

Zostaw komentarz